Zaterdagmiddag en avond komt Acerbis naar svLoil met een uitgebreide stand en worden de nieuwe shirts gepresenteerd en uitgereikt. Ook zullen team foto’s gemaakt gaan worden

Zoals de meesten inmiddels wel weten heeft Sv Loil een nieuwe kleding leverancier. Dit is SD Sportswear, zij vertegenwoordigen in Nederland en BelgiĆ« het Italiaanse sportmerk” Acerbis. Op dit moment zijn er verschillende sets in Loil om te passen. Vanaf het nieuwe seizoen spelen al onze teams in het Acerbis tenue. Uit een rondvraag onder de leden is een duidelijke voorkeur aangegeven voor het wedstrijd shirt met korte mouw. Ook komt er een nieuwe broek en sokken, beide met Sv Loil logo.

Om ook onze leden in staat te stellen deze prachtige kleding van Acerbis te dragen, tijdens trainingen of in de vrije tijd, hebben we een website met alle beschikbare kleding gemaakt. Via deze website (met zeer hoge kortingen voor onze leden) kan iedereen direct bestellen en betalen, de pakketdienst levert het de volgende dag bij je thuis af.Kijk eens rustig rond op: http://sdteamsport.nl/sv-loil/